EUDOREX - Vetri hadřík na okna, sklo a chrom hadřík na okna, sklo a chrom

Kód: 5763
99 Kč –7 %
vetri eudorex
99 Kč –7 % 92 Kč / ks 76 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)

Eudorex - Vetri hadřík na okna,sklo a chrom

tak zvaný „zázračný“ ultra mikrovláknový hadřík na okna, zrcadla, skla, chrom a nábytek ve vysokém lesku. Je vhodný i na leštění sklokeramických a indukčních desek. Je schopen odstranit veškeré nečistoty a mastnoty jen pouhou vodou bez použití jakéhokoliv přípravku. Mikroskopické vlákna dokáží vstoupit do hloubky povrchů a odstranit veškeré nečistoty. Povrch zanechává lesklý bez jediné šmouhy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejoblíbenějsí TOP produkt našich zákazníků. Okna, zrcadla, lesklé povrchy, chrom, nábytek ve vysokém lesku - všechny tyto povrchy jsou černou můrou všech hospodyněk , snažíme se je vždy vyčistit, tak aby byly dokonalé, bez čmouhy a lesklé, častokrát se nám to nepovede a navíc strávíme touto činností mnoho času, využijeme nejrůznější  pomocníky - leštěnky, stěrky, dokonce také noviny a podobné "doporučené" vychytávky, ale s výsledkem nejsme často spokojeni, Eudorex VERTI vám s těmito problémy pomůže, povrchy budou lesklé, beze čmouh, stačí jen hadr, voda a případné trošku čistícího prostředku a čistění oken a jiných lesklých povrchů začnete dělat dokonce s radosti. Eudorex Vetri tak zvaný „zázračný“ ultra mikrovláknový hadřík na okna, zrcadla, skla, chrom a nábytek ve vysokém lesku. Je vhodný i na leštění sklokeramických a indukčních desek. Je schopen odstranit veškeré nečistoty a mastnoty jen pouhou vodou bez použití jakéhokoliv přípravku. Mikroskopické vlákna dokáží vstoupit do hloubky povrchů a odstranit veškeré nečistoty. Povrch zanechává lesklý bez jediné šmouhy. Údržba: Prát v pračce s běžným pracím práškem do 90°C bez bělících prostředků a aviváže. Použiti: Namočit hadřík v teplé vodě, dobře vyždímat a použít. Eudorex Vetri chrání životní prostředí díky žádnému použití čistících prostředků.  

Výhody: Vysoká čistící schopnost bez použití saponátů, dlouhá životnost.

Použití: Namočit hadřík v teplé vodě, dobře vyždímat a použít.

Údržba: Praní v pračce bězným pracím práškem do 90°C bez bělících prostředků a aviváže.

Složení: 70% polyester, 30% polyamid ( mikrovlákno >0,15 Dtex)

Savost: 400%

Váha: 130gr/mq

Velikost: 35x40cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální utěrky, hadry,houbičky
Hmotnost: 0.13 kg
EUDOREX - Vetri hadřík na okna, sklo a chrom: EUDOREX - Vetri hadřík na okna, sklo a chrom
? EUDOREX - Vetri hadřík na okna, sklo a chrom:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.