EUDOREX - INOX HOUBIČKY na nerez,ocel,chrom

Kód: 5765
Tip
Značka: EUDOREX
69 Kč –5 %
EUDOREX - INOX HOUBIČKY na nerez,ocel,chrom
69 Kč –5 % 65 Kč / balení 54 Kč bez DPH
Skladem

INOX HOUBIČKY 2 ks - jedinečný vynález Eudorexu. Dvě houbičky na čištění teflonových pánví, nerezu, chromu, oceli, ale i talířů, příborů, skleniček a keramiky. Od běžných houbiček se odlišuje: -ergonomickým tvarem, který usnadní čistení rohů -aktivní síťkou RETEATTIVA na čistící ploše houbičky, která snadno odstraňuje zbytky jídla a lehce se vymývá pod tekoucí vodou -schopností udržet v houbičce delší dobu čistící prostředek -polyuretanovými kuličkami, které zněkolikanásobí tlak ruky na povrch bez poškrábaní -3 krát delší životností než běžné houbičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

INOX HOUBIČKY jedinečný vynález Eudorexu. Dvě houbičky na čištění teflonových pánví, nerezu, chromu, oceli, ale i talířů, příborů, skleniček a keramiky. Od běžných houbiček se odlišuje: -ergonomickým tvarem, který usnadní čistení rohů -aktivní síťkou RETEATTIVA na čistící ploše houbičky, která snadno odstraňuje zbytky jídla a lehce se vymývá pod tekoucí vodou -schopností udržet v houbičce delší dobu čistící prostředek -polyuretanovými kuličkami, které zněkolikanásobí tlak ruky na povrch bez poškrábaní -3 krát delší životností než běžné houbičky. Údržba: Propláchnout pod teplou tekoucí vodou nebo proprat v myčce na nadobí. Použití: Použít bez nebo s čistícím prostředkem. Chrání životní prostředí díky minimálnímu, nebo žádnému použití čistících prostředku.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální utěrky, hadry,houbičky
Hmotnost: 0.2 kg
Víceúčelové utěrky: Keramika, kov, sklo.
Keramika, kov, sklo.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.