EUDOREX - MICROINOX ACTIVE

Kód: 467/ZLU
125 Kč / ks 103 Kč bez DPH

Zvolte variantu

MICROINOX ACTIVE speciální hadřík z polyaktivního vlákna. Určeno na nerez, chrom, ocel, lamináty a dlaždičky. Určen pro profesionální úklid. Speciální polyuretanová vlákna odstraní 99% bakterií, mikrobů a alergenů ze všech povrchů. Díky nepříznivému prostředí ve vláknech se bakterie nemnoží. Odmašťuje kuchyňské digestoře, varné desky,dřezy, ledničky z nerezu. Nepoškrábe. Dostupné v 5 barevných provedení: žlutá, červená, modrá, zelená, šedivá.

Detailní informace

Barva: žlutý
Na dotaz | 467/ZLU
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH
Barva: modrý
Na dotaz | 467/MOD
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH
Barva: zelený
Na dotaz | 467/ZEL
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH
Barva: červený
Na dotaz | 467/CER
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH
Barva: šedivý
Skladem (2 ks) | 467/SED
125 Kč / ks
103 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

MICROINOX ACTIVE speciální hadřík z polyaktivního vlákna. Určeno na nerez, chrom, ocel, lamináty a dlaždičky. Určen pro profesionální úklid. Speciální polyuretanová vlákna odstraní 99% bakterií, mikrobů a alergenů ze všech povrchů. Díky nepříznivému prostředí ve vláknech se bakterie nemnoží. Odmašťuje kuchyňské digestoře, varné desky,dřezy, ledničky z nerezu. Nepoškrábe. Dostupné v 5 barevných provedení: žlutá, červená, modrá, zelená, šedivá. Utěrky EUDOREX jsou certifikované : UNIVERZITA V NEAPOLI  FEDERICO II FIBRE POLIATTIVE®POTRAVINÁŘSKÁ FAKULTA. Katedra zemědělské,potravinářské a ekologické mikrobiologie a hygieny. Stanice průmyslové mikrobiologie 80055 PORTICI,ITÁLIE Splňuje normy ISO 14021 a HACCP. Lze prát v pračce do 90 stupňů bez aviváže a bělících prostředků.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální utěrky, hadry,houbičky
Keramika, kov, laminaty, dlaždičky.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.