EUDOREX - PADELLE HOUBIČKY na teflon nádobí HOUBIČKY na teflon nádobí

Kód: 5767
Tip
Značka: EUDOREX
69 Kč –5 %
EUDOREX - PADELLE HOUBIČKY na teflon nádobí  HOUBIČKY na teflon nádobí
69 Kč –5 % 65 Kč / ks 54 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)

EUDOREX PADELLE HOUBIČKY  2 ks - jedinečný vynález Eudorexu. Dvě houbičky na čištění, talířů, příborů, skleniček, keramiky, hrnců ale i teflonových panví. Od běžných houbiček se odlišuje: -ergonomickým tvarem, který usnadní čištění rohů -aktivní síťkou RETEATTIVA na čistící ploše houbičky, která snadno odstraňuje zbytky jídla a lehce se vymývá pod tekoucí vodou -schopností udržet v houbičce delší dobu čistící prostředek -polyuretanovými kuličkami, které zněkolikanásobí tlak ruky na povrch bez poškrábaní -3 krát delší životností než běžné houbičky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eudorex PADELLE HOUBIČKY - jedinečný vynález Eudorexu. Dvě houbičky na čištění, talířů, příborů, skleniček, keramiky, hrnců ale i teflonových panví. Eudorex PADELLE HOUBIČKY od běžných houbiček se odlišuje: -ergonomickým tvarem, který usnadní čištění rohů -aktivní síťkou RETEATTIVA na čistící ploše houbičky, která snadno odstraňuje zbytky jídla a lehce se vymývá pod tekoucí vodou -schopností udržet v houbičce delší dobu čistící prostředek -polyuretanovými kuličkami, které zněkolikanásobí tlak ruky na povrch bez poškrábaní -3 krát delší životností než běžné houbičky. Údržba: propláchnout pod teplou tekoucí vodou nebo proprat v myčce na nádobí. Použití: Použít bez nebo s čistícím prostředkem. Chrání životní prostředí díky minimálnímu nebo  žádnému použití čistících prostředků.  

Složení :      100% polyester

Balení :       2 ks

Velikost :    12 x 8,5 x 2,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální utěrky, hadry,houbičky
Hmotnost: 0.2 kg
EUDOREX - PADELLE HOUBIČKY na teflon nádobí: EUDOREX - PADELLE HOUBIČKY na teflon nádobí
Keramika, kov, sklo, teflon.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.