EUDOREX - MULTIUSO MICRO (35 ks)

Kód: 686/MOD
1 260 Kč / balení 1 041 Kč bez DPH

Zvolte variantu

EUDOREX - MULTIUSO MICRO mikrovláknová utěrka na běžné nečistoty. Snadno odstraní i odmastí všechny povrchy. Vhodná k použití jak bez čistících prostředků, tak se všemi druhy čistidel.  Nepouští chloupky, lehce se vyplachuje od nečistot. Velmi dlouhá životnost. Vhodná i pro profesionální častý úklid. Dostupná ve 2 barevných provedeních ( modrá, oranžová).

Detailní informace

Barva: modrý
Na dotaz | 686/MOD
1 260 Kč / balení
1 041 Kč bez DPH
Barva: oranžový
Na dotaz | 686/ORA
1 260 Kč / balení
1 041 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

EUDOREX - MULTIUSO MICRO mikrovláknová utěrka na běžné nečistoty. Snadno odstraní i odmastí všechny povrchy. Vhodná k použití jak bez čistících prostředků, tak se všemi druhy čistidel.  Nepouští chloupky, lehce se vyplachuje od nečistot. Velmi dlouhá životnost. Vhodná i pro profesionální častý úklid. Dostupná ve 2 barevných provedeních ( modrá, oranžová). Údržba: Prát v pračce až do 90°s běžným pracím prostředkem. Nepoužívat bělidla a aviváže.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální utěrky, hadry,houbičky
Elastické podlahoviny, kámen, kov, sklo, keramika.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.