EUDOREX - MULTI RUNNER

5743

EUDOREX MULTI RUNNER - Univerzální hadřík z polyaktivního vlákna na všechny povrchy. Ideální pro použití na mastnoty, na odstranění hrubé špíny např. parapety, venkovní okna atd. Zásluhou polyaktivních vláken odstraní 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí ve vláknech zahynou.

  • 129 Kč 24 Kč –19 %
    86,78 Kč / ks bez DPH
  • Na dotaz
105 Kč / ks
Kategorie: Profesionální utěrky, hadry,houbičky
Dřěvo, keramika, kov.:
 

EUDOREX MULTI RUNNER - Univerzální hadřík z polyaktivního vlákna na všechny povrchy. Ideální pro použití na mastnoty, na odstranění hrubé špíny např. parapety, venkovní okna atd. Zásluhou polyaktivních vláken odstraní 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí ve vláknech zahynou. Jednou za čas je nutné  provádět také generální úklid, při kterém se odstraní opravdu hrubá špína z povrchů, hadřík Eudorex MULTI RUNNER je pro tuto práci jako stvořený,  hodně znečištěné povrchy například parapety, venkovní dveře, okna dokonale vyčistí a navíc odstraní veškeré bakterie, díky své vysoce čistící schopnosti, Eudorex MULTI RUNNER  je skvělým pomocníkem, bez kterého se neobejde žádná domácnost, která dbá opravdu dokonalý úklid všech povrchů. Údržba: Lze prát v pračce bez aviváže a bělících prostředků do 90°C. Použití: Namočit v teplé vodě, dobře vyždímat a použít. Chrání životní prostředí díky minimálnímu nebo  žádnému použití čistících prostředků.  

Složení: 70% mikrovlákno, 30% sražený polyuretan

Savost: 600%

Váha: 350gr/mq

Velikost: 30x32 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.