EUDOREX - MULTI RUNNER univerzální hadřík z polyaktivního vlákna na všechny povrchy

Kód: 5743
129 Kč –6 %
EUDOREX - MULTI RUNNER  univerzální hadřík z polyaktivního vlákna na všechny povrchy
129 Kč –6 % 121 Kč / ks 100 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

EUDOREX MULTI RUNNER - Univerzální hadřík z polyaktivního vlákna na všechny povrchy. Ideální pro použití na mastnoty, na odstranění hrubé špíny např. parapety, venkovní okna atd. Zásluhou polyaktivních vláken odstraní 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí ve vláknech zahynou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EUDOREX MULTI RUNNER - Univerzální hadřík z polyaktivního vlákna na všechny povrchy. Ideální pro použití na mastnoty, na odstranění hrubé špíny např. parapety, venkovní okna atd. Zásluhou polyaktivních vláken odstraní 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí ve vláknech zahynou. Jednou za čas je nutné  provádět také generální úklid, při kterém se odstraní opravdu hrubá špína z povrchů, hadřík Eudorex MULTI RUNNER je pro tuto práci jako stvořený,  hodně znečištěné povrchy například parapety, venkovní dveře, okna dokonale vyčistí a navíc odstraní veškeré bakterie, díky své vysoce čistící schopnosti, Eudorex MULTI RUNNER  je skvělým pomocníkem, bez kterého se neobejde žádná domácnost, která dbá opravdu dokonalý úklid všech povrchů. Údržba: Lze prát v pračce bez aviváže a bělících prostředků do 90°C. Použití: Namočit v teplé vodě, dobře vyždímat a použít. Chrání životní prostředí díky minimálnímu nebo  žádnému použití čistících prostředků.  

Složení: 70% mikrovlákno, 30% sražený polyuretan

Savost: 600%

Váha: 350gr/mq

Velikost: 30x32 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Profesionální utěrky, hadry,houbičky
Hmotnost: 0.2 kg
Dřěvo, keramika, kov.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.