BELLINZONI ULTRA STRIPPER GEL - mramor, žula, ...

Kód: 5192
od 575 Kč / ks od 475 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Ukončena výroba. Velmi silný čistič  a odmašťovač v gelové konzistenci k odstranění odolné špíny, smogu, mastnot a vosků, včetně metalických, některých typů laků a sprejů s lepším působením.Použitelný na svislé plochy. 

Detailní informace

Balení: 20kg
Momentálně nedostupné | 5194
9 075 Kč / ks
7 500 Kč bez DPH
Balení: 5kg
Momentálně nedostupné | 5193
2 575 Kč / ks
2 128 Kč bez DPH
Balení: 1kg
Momentálně nedostupné | 5192
575 Kč / ks
475 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Ukončena výroba. Velmi silný čistič  a odmašťovač v gelové konzistenci k odstranění odolné špíny, smogu, mastnot a vosků, včetně metalických, některých typů laků a sprejů s lepším působením.Použitelný na svislé plochy. Doporučujeme použití ULTRA STRIPPER GEL pro hloubkové vyčištění podlah před krystalizací nebo prostor znečištěných velmi agresivními nečistotami jako jsou například dílny, autoopravny, parkoviště nebo podlahy v průmyslových provozech.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamen / Teraco
Mramor, žula, keramika, terazzo, kamenina.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.