BELLINZONI VX-SL - mramor, žuly, terazzo, ...

Kód: 5209
od 628 Kč / ks od 519 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Tekutý silikonový vosk na leštění svislých ploch. Silikonový tekutý vosk pro stroje na voskování a ruční použití. Dobře vniká do materiálu, kde vytváří účinnou bariéru proti vlhkosti a vnikající špíně, prohlubuje barvu kamene a zvyšuje lesk. BELLINZONI - VX-SL barel 30 l   na objednání do 14 dnů.

Detailní informace

Objem: 1l
Skladem | 5209
628 Kč / ks
519 Kč bez DPH
Objem: 5l
Na dotaz | 5210
3 117 Kč / ks
2 576 Kč bez DPH
Objem: 30l
Na dotaz | 5211
14 806 Kč / ks
12 236 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Tekutý silikonový vosk na leštění svislých ploch. Silikonový tekutý vosk pro stroje na voskování a ruční použití. Dobře vniká do materiálu, kde vytváří účinnou bariéru proti vlhkosti a vnikající špíně, prohlubuje barvu kamene a zvyšuje lesk. Použití na: Mramory, vápence, žuly, teraso, gress a aglomeráty.Vhodné na svislé plochy. Snadné rozleštění. Také vhodný do leštících linek s voskovačem.  Na dobře očištěnou a suchou plochu naneseme hadrem slabou vrstvu  vosku a necháme zaschnout. Po zaschnutí povrch rozleštíme měkkým hadrem nebo filcem. U leštících linek s voskovači se jednou hlavou přípravek nanese, vysuší se ventilátorem a následně se rozleští dvěma leštícími hlavami s filcem. BELLINZONI - VX-SL barel 30 l   na objednání do 14 dnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamen / Teraco
Mramory, vápence, žuly, terazzo.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.