BELLINZONI Speciální tekutý leštič - mramor, žula, ...

Kód: 5003
Neohodnoceno
Značka: Bellinzoni
od 667 Kč / ks od 551,24 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Speciální tekutý leštič pro leštění rohů a hran se snadným rozleštěním. Výrobek je určen pro zvýšení lesku na špatně dostupných místech se snadným rozleštěním. Oživí barvu kamene, působí vodoodpudivě a chrání materiál před zažírající špínou.

Detailní informace

Balení: 5kg
Na dotaz | 5004
3 265 Kč / ks
2 698,35 Kč bez DPH
Balení: 1kg
Skladem (2 ks) | 5003
667 Kč / ks
551,24 Kč bez DPH
Balení: 30kg
Na dotaz | 5005
16 277 Kč / ks
13 452,07 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Speciální tekutý leštič pro leštění rohů a hran se snadným rozleštěním. Výrobek je určen pro zvýšení lesku na špatně dostupných místech se snadným rozleštěním. Oživí barvu kamene, působí vodoodpudivě a chrání materiál před zažírající špínou. Použití na: Mramor, žula, travertiny, břidlice, teraso a aglomeráty z přírodního kamene.Leštění hran, rohů a špatně dostupných míst. Renovace zašlých lesků. Přípravek je možno kombinovat s leštící pastou k dosažení hustější kompozice. Přípravek naneseme ve slabé vrstvě na ošetřovaný povrch, necháme dobře zaschnout a následně rozleštíme měkkým hadrem, filcem nebo plstí. Určeno pro odbornou aplikací.     

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamen / Teraco
Mramor, travertin, žula, terazzo.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.