BELLINZONI Tmel Mastice 2000 transparentní-nestékavý- mramor, žula, ...

4818

Konzistence: nestékavý Transparentní Dvousložkové tmely jsou dodávány včetně katalizátorů,na lepení a tmelení kamene.Vyznačují se mimořádně dobrou adhezí a pronikáním do pórů v kameni.Jsou výborně leštitelné a vysoce odolné proti chemickým vlivům : olejům, tukům, ředidlům, čistícím prostředkům, ...


  • 541,32 Kč / sada bez DPH
  • Na dotaz
655 Kč / sada
Kategorie: Kamen / Teraco
Hmotnost: 1 kg
Kamen: mramor, žulu, syenit, travertin, břidlice, opuka, onych:
 

Konzistence: nestékavý Transparentní Dvousložkové tmely jsou dodávány včetně katalizátorů,na lepení a tmelení kamene.Vyznačují se mimořádně dobrou adhezí a pronikáním do pórů v kameni.Jsou výborně leštitelné a vysoce odolné proti chemickým vlivům : olejům, tukům, ředidlům, čistícím prostředkům, ... Použití na: mramor, žula, syenit, travertin, břidlice, opuka, onych, aglomeráty z přirodních kamenů.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.