BELLINZONI Tmel Astra 24K transparentni- mramor, žula,...

Kód: 4810
823 Kč / sada 680 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Ukončena výroba léto 2020 alternativní produkt Tmel Mastice 2000 Transparentní, nestékavý. Dvojsložkové tmely jsou dodávány včetně katalizátorů na lepení a tmelení kamene. Vyznačují se mimořádně dobrou adhezí a pronikáním do pórů v kameni. Díky mimořádné průsvitnosti je vhodný na plombování pórů v kameni (např. travertinu ). Tmelené nebo lepené místo musí být suché, čisté a zbavené prachu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Transparentní, nestékavý. Dvojsložkové tmely jsou dodávány včetně katalizátorů na lepení a tmelení kamene. Vyznačují se mimořádně dobrou adhezí a pronikáním do pórů v kameni. Díky mimořádné průsvitnosti je vhodný na plombování pórů v kameni (např. travertinu ). Tmelené nebo lepené místo musí být suché, čisté a zbavené prachu. Použití na: mramor, žula, syenit, travertin, břidlice, opuka, onych, aglomeráty z přirodních kamenů.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamen / Teraco
Hmotnost: 1 kg
Kamen: mramor, pískovec,travertin, vápenec, žula.:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.