BELLINZONI Tmel Astra 24K transparentni- mramor, žula,...

4810

Transparentní, nestékavý. Dvojsložkové tmely jsou dodávány včetně katalizátorů na lepení a tmelení kamene. Vyznačují se mimořádně dobrou adhezí a pronikáním do pórů v kameni. Díky mimořádné průsvitnosti je vhodný na plombování pórů v kameni (např. travertinu ). Tmelené nebo lepené místo musí být suché, čisté a zbavené prachu.


  • 680,17 Kč / sada bez DPH
  • Na dotaz
823 Kč / sada
Kategorie: Kamen / Teraco
Hmotnost: 1 kg
Kamen: mramor, pískovec,travertin, vápenec, žula.:
 

Transparentní, nestékavý. Dvojsložkové tmely jsou dodávány včetně katalizátorů na lepení a tmelení kamene. Vyznačují se mimořádně dobrou adhezí a pronikáním do pórů v kameni. Díky mimořádné průsvitnosti je vhodný na plombování pórů v kameni (např. travertinu ). Tmelené nebo lepené místo musí být suché, čisté a zbavené prachu. Použití na: mramor, žula, syenit, travertin, břidlice, opuka, onych, aglomeráty z přirodních kamenů.  

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.