Bellinzoni Mold Off - ničí spóry řas, mechu a lišejníků

Kód: 1424/0-5
od 425 Kč / ks od 351 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Bellinzoni Mold Off ukončena výroba nový alternativní produkt Bellinzoni Action Top B-3  - ničí spóry řas, mechu a lišejníků koncentrovaný čistící prostředek na vodní řasy, mechy se silným dezinfekčním účinkem. Odstraňuje a předchází tvorbě a následnému ukládání mořských řas, plísní a hub. Může být použit pro účely prevence při dezinfekci a čištění předmětů. Vyvinutý speciálně pro aplikací na přírodní  kamen, umělý kamen a beton.

Detailní informace

Objem: 0,5
Momentálně nedostupné | 1424/0-5
425 Kč / ks
351 Kč bez DPH
Objem: 1
Momentálně nedostupné | 1424/1
515 Kč / ks
426 Kč bez DPH
Objem: 5
Momentálně nedostupné | 1424/5
1 931 Kč / ks
1 596 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Bellinzoni Mold Off - koncentrovaný čistící prostředek na vodní řasy, mechy se silným dezinfekčním účinkem. Odstraňuje a předchází tvorbě a následnému ukládání mořských řas, plísní a hub. Může být použit pro účely prevence při dezinfekci a čištění předmětů. Mold Off může být rovněž s úspěchem použit pro dezinfikování bazénů,fontán. Pro dosažení dokonalého výsledku doporučujeme používat vlažnou vodu. Mold Off může být používán neředěný či ředěný v poměru 1:3

Použití na: Mramory, granity, mramor/cement, mramor/pryskyřice, kámen, omítky, cement, sklo a jakýkoliv omyvatelný povrch.

Preventivní prostředek: Jakýkoliv bazén či fontána, včetně plastických, kamenných, nebo cementových.

Mold Off 1l / 50 - 100 m2 plochy

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamen / Teraco
Mramor. Keramika:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.