BELLINZONI L&L - mramor, žula, ...

Kód: 5094
Neohodnoceno
Značka: Bellinzoni
od 368 Kč / ks od 304,13 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Čistič a leštič v jednom. Nejsnadnější čištění dlažeb, kde v jednom momentě dochází současně k čištění i leštění, při současném trvalém posilování kamene.Výrobek určený pro rychlou a jednoduchou údržbu povrchů z přírodního a umělého kamene.  BELLINZONI - L&L barel 25 l  na objednání do 14 dnů.

Detailní informace

Objem: 1l
Na dotaz | 5094
368 Kč / ks
304,13 Kč bez DPH
Objem: 5l
Objednáno | 5095
1 655 Kč / ks
1 367,77 Kč bez DPH
Objem: 25l
Na dotaz | 5096
7 357 Kč / ks
6 080,17 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Čistič a leštič v jednom. Nejsnadnější čištění dlažeb, kde v jednom momentě dochází současně k čištění i leštění, při současném trvalém posilování kamene.Výrobek určený pro rychlou a jednoduchou údržbu povrchů z přírodního a umělého kamene. Používá se pro vyčištění a současně i vyleštění přirozeně lesklých nebo navoskovaných podlah.Pro zvýšení lesku je možno zaschlou dlažbu přejet suchým mopem. Je vhodným přípravkem na udržení čistoty a lesku mezi jednotlivými aplikacemi RR/1 Použití na: Mramor, žulu, umělý kámen a keramiku.  BELLINZONI - L&L barel 25 l  na objednání do 14 dnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamen / Teraco
Kamen: žula, mramor. Keramika,terazzo.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.