Dr. Schutz - CC Aktivní čistící přípravek R 280

Kód: 5534
Neohodnoceno
Značka: Dr.Schutz
od 194 Kč / ks od 160,33 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Dr. Schutz CC Aktivní čistící přípravek R 280 - Ideální pro čištění po pokládce u nových podlahovin v domácnostech a také přírodního linolea v objektech. Ideální pro mezistupňové čištění podlahovin s polymerním ochranným nátěrem bez nebezpečí jeho narušení nebo naleptání.

Detailní informace

Objem: 750ml
Na dotaz | 5534
194 Kč / ks
160,33 Kč bez DPH
Objem: 5l
Na dotaz | 5535
865 Kč / ks
714,88 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

CC-Aktivní čistící přípravek R 280 Ideální pro čištění po pokládce u nových podlahovin v domácnostech a také přírodního linolea v objektech. Ideální pro mezistupňové čištění podlahovin s polymerním ochranným nátěrem bez nebezpečí jeho narušení nebo naleptání.

Neutrální aktivní čistící přípravek pro mezistupňové čištění podlahovin a pro šetrné odstraňování silného znečištění a mastnot bez narušení ochranných polymerových disperzí. Je vhodný také k čištění po ukončení stavebních prací u lehce znečištěných podlahovin v domácnostech a u přírodního linolea, pokud má zůstat ochranný film z výroby zachován. Jeho použití je možné i pro čištění omyvatelných povrchů. Má vynikající čistící a emulzní vlastnosti a je šetrný vůči pokožce.

Spotřeba na 100m2:

  • 1 - 2l (při koncentraci s vodou 1:5 - 1:10)

  • 0,1 - 0,4l (při koncentraci s vodou 1:50 - 1:200)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.