Dr. Schutz Scratch Fix PU Repairset sada pro opravu škrábanců

Kód: 5509
Neohodnoceno
Značka: Dr.Schutz
2 100 Kč –16 %
dr schutz set
2 100 Kč –16 % 1 755 Kč / set 1 450 Kč bez DPH
Skladem (4 set)

Dr. Schutz Scratch Fix PU Repairset  - řešení pro lokální sanaci škrábanců a bílého zlomu na vinylových a ostatních PVC podlahovinách. Obsahuje PU Repair Spray pro sanaci jemných škrábanců, PU Repair Fix pro opravu hlubších škrábanců a ostatní příslušenství dle návodu pro zpracování. Optimálně laděn dle optiky moderních designových podlah.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CC-Scratch Fix PU-Repairset - Sada pro opravu škrábanců na vinylu 

 Řešení pro lokální sanaci škrábanců a bílého zlomu na vinylových a ostatních PVC podlahovinách. Obsahuje PU Repair Spray pro sanaci jemných škrábanců, PU Repair Fix pro opravu hlubších škrábanců a ostatní příslušenství dle návodu pro zpracování. Optimálně laděn dle optiky moderních designových podlah.

Sada obsahuje:

1x PU Repair Spray 400 ml
1x PU Repair Fix
1x Plastová škrabka
1x Šedý pad
1x Prachovka + návod k použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Elastické podlahoviny
Hmotnost: 0.4 kg
Elastické podlahoviny.:

Dr. Schutz Scratch Fix PU Repairset sada pro opravu škrábanců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.