Dr. Schutz Mat-3000PU - mat na elastické podlahu

Kód: 5499
Neohodnoceno
Značka: Dr.Schutz
od 290 Kč / ks od 239,67 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Dr. Schutz CC Mat - 3000PU - polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu.Matná optika.

Detailní informace

Objem: 750ml
Skladem | 5499
290 Kč / ks
239,67 Kč bez DPH
Objem: 5l
Na dotaz | 5500
1 902 Kč / ks
1 571,90 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

CC-Mat-3000PU Polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Díky speciální polymerní kombinaci je velmi dobře vhodný také k rychlému oživení podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální je také pro ošetření a běžné denní čištění v
domácnostech. Chrání povrch elastickým, protiskluzným, matným ochranným filmem. Je vhodný pro sanaci vrstvy metodou Hight-Speed. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobní PU-úpravou povrchu. Optimální především pro ošetřování elastických podlahovin v domácnosti. Matná optika. Protiskluzný.

Spotřeba na 100m2:

střední zátěž, ošetření odstranitelné: každný nátěr 2,0 - 3,0l (neředěný

běžné denní čištění: 0,1 - 0,2l (při koncentraci s vodou 1:100 - 1:200) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elastické podlahoviny
Elastické podlahoviny, keramika.:

Dr. Schutz Mat-3000PU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.