Dr. Schutz CC Primer pro minerální cementové podlahy 5l

Kód: 5512
3 591 Kč / ks 2 968 Kč bez DPH
Skladem

Dr. Schutz CC PRIMER - pro minerální cementové podlahy základní penetrace pro minerální cementové lité podlahy. Dobrá nasávací schopnost, stejnoměrný optický vzhled. Optimální přechodový můstek pro následně nanášené 2K-PU-nátěry.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CC-Primer pro minerální cementové podlahy Základní penetrace pro minerální cementové lité podlahy. Dobrá nasávací schopnost, stejnoměrný optický vzhled. Optimální přechodový můstek pro následně nanášené 2K-PU-nátěry. Dbát na doporučení odsouhlasené s jednotlivými výrobci minerálních podlah! Spotřeba: 5 litrů = 70 m2  

Doplňkové parametry

Kategorie: Elastické podlahoviny
Hmotnost: 5 kg
Elastické podlahoviny.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.