Dr. Schutz - univerzální odstraňovač skvrn CC Elatex - 200 ml

5536
 • 1 z 2

Dr. Schutz CC Elatex - univerzální odstraňovač skvrn pro odstraňování rýh od gumových podpatků a tvrdošíjných skvrn, jako např. zbytky lepidel, barvy apod.


 • 244,63 Kč / ks bez DPH
 • (1 ks) Skladem
296 Kč / ks
Kategorie: Elastické podlahoviny
Hmotnost: 0.2 kg
Keramika, elastické podlahoviny.:
 

CC-Elatex Univerzální odstraňovač skvrn pro odstraňování rýh od gumových podpatků a tvrdošíjných skvrn, jako např. zbytky lepidel, barvy apod.Univerzální přípravek na odstraňování vodou rozpustných i vodou nerozpustných skvrn jako např. od coca-coly, ovocných šťáv, kečupu, kuličkových per, marmelády, červeného vína, kávy, čokolády, žvýkaček, krému na boty, laku na nehty, asfaltu, fixů apod. Je obzvláště vhodný na odstraňování gumových rýh, rýh od podpatků a také graffiti a vodovzdorných malířských barev.

Spotřeba na 100m2:

 • odstranění skvrn (na bázi rozpouštědel): podle použití (neředěný)

Podobné produkty

 • Dr. Schutz CC Duro plus L Add přísada 1l
  Dr.Schutz  CC duro plus L přísada pro zvýšení odolnosti nátěru proti poškrábání a ke zmatnění nátěru. Pro všechny varianty produktů Dr. Schutz...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:6426
  Značka:Dr.Schutz
 • Dr. Schutz CC Lino Primer pro linoleum 2 l + tvrdidlo 90 ml
  Dr. Schutz CC Lino Primer pro linoleum - filmotvorná, dvoukomponentní penetrace pro aplikaci válečkem. Speciální plnič pórů pro linoleum. Dobrá...
  Dostupnost:Na dotaz
  Kód:6419
  Značka:Dr.Schutz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.