Separátor popela a stavební suti PROFI 48.200 vysávání zvláště obtížných a hrubých nečistot, jako jsou popel z krbu a kamen, piliny nebo stavební suť.

Kód: 9394
2 099 Kč –0 %
0087406 separator popela a stavebni suti profi 48200
2 099 Kč –0 % 2 096 Kč / ks 1 732 Kč bez DPH
Skladem

Separátor popela a stavební suti PROFI 48.200

Separátor na bázi cyklonu je průlomem v řešení vysávání zvláště obtížných a hrubých nečistot, jako jsou popel z krbu a kamen, piliny nebo stavební suť. Separátor lze připojit k libovolnému vysavači, nejen tedy k vysavačům PROFI-EUROPE. Separátor zachytí až 97% hrubých nečistot ve své sběrné nádobě, zbytek běžných prachových částic zachytí filtrační systém vysavače, ke kterému je separátor připojen. Je tedy konec s ucpáváním filtrů vysavače, s přetěžováním vysavače, ztrátou sacího výkonu a v konečném důsledku poškozením motoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Separátor popela a stavební suti PROFI 48.200

Pro úspěšný úklid po stavebních dělnících a řemeslnících, vyčistění vašeho krbu nebo kamen už nemusíte hledat drahý průmyslový vysavač. Pokud jste vlastníkem běžného vysavače s dostatečnou sací sílou a s průměrem připojení příslušenství 32 - 36 mm, stačí si pořídit separátor PROFI 48.200 a máte po starostech! Pokud váš vysavač má hadici s průměrem připojení 36 mm můžete použít i příslušenství např. štěrbinovou hubici. Pokud má připojení s jiným průměrem, vyberte si potřebnou hubici v souvisejícím zboží.

V balení najdete:

  • cyklonovou filtrační hlavici
  • sběrnou nádobu separátoru
  • vysávací hadici
  • Výška nádoby separátoru: cca 35 cm
    Průměr nádoby separátoru: cca 25 cm
    Objem nádoby: 15 l

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklidová technika
Hmotnost: 0.2 kg

Separátor popela a stavební suti PROFI 48.200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: