Nabízené značky

O firmě Bellinzoni

historie firmy Bellinzoni se počíná psát roku 1937 v italském Milánu, kdy pan Pietro Bellinzoni začíná vyrábět speciální leštící pastu na kámen, jejíž nezaměnitelné růžové plechovce se vzápětí začalo říkat mezi kameníky "La Bellinzoni (Bellinzonka)“.

Postupem času firma rozšiřovala svůj program o další výrobky na ochranu, čištění, leštění a ošetření kamene. V průběhu 60-tých let začíná pronikat ze severu Itálie na její celé území a v 70-tých letech přes Francii a Německo postupně do celého světa.

V současnosti má firma zastoupení na pěti kontinentech, ve více než sto zemích světa.

Od roku 1986 vede firmu již třetí generace pan Riccardo Bellinzoni.

Vzhledem k značnému rozmachu firma otevřela nový závod s nejmodernější technologií, který je garancí kvality dodávaných produktu. Bellinzoni ve svých laboratořích stále zkoumá nové možnosti a metody v ošetření kamene a vede neustálý dialog se svými zákazníky o jejich potřebách.

Jako jedna z prvních vstoupila firma Bellinzoni do světa nanotechnologie a nanochemie a maximálně využívá tuto revoluční technologii budoucnosti v dodávaných nanoproduktech.

Firma BELLINZONI je držitelem mezinárodní certifikace systému řízení IQNet ISO 9001:2000

a mezinárodního systému kvality udělený : Associazione Svizzera per Sistemi di Qualita e di Management SQS ISO 9001:2000

 

CC-Dr. Schutz – partner obchodníků a řemeslníků

Založena roku 1955, nachází se společnost CC-Dr. Schutz GmbH již druhou generaci ve vlastnictví rodiny Schutz. Společnost se vždy profilovala jako partner obchodníků a řemeslníků. Svými vysoce kvalitními čistícími a ošetřovacími produkty a systémy se stará o to, aby různé typy podlahovin jako PVC, linoleum, koberce, lamináty a parkety sloužily svým uživatelům dlouhá léta ve vysoké hodnotě a kvalitě.

Vedle výroby a distribuce čistících a ošetřovacích produktů vidí společnost CC-Dr.Schutz GmbH svoje hlavní poslání také ve vývoji a vylepšování svých produktů obzvláště ve spolupráci s výrobci podlahovin a významnými výzkumnými a zkušebními ústavy. Zde je základ vysokého kvalitativního standardu a tomu odpovídající náskok v inovaci. CC-Značkové produkty slouží k udržování hodnoty podlahovin a jsou dnes doporučovány mnohými významnými výrobci podlahovin doma i v zahraničí.

Velmi důležitá je pro CC-Dr. Schutz také ochrana životního prostředí. Základ výroby tvoří k životnímu prostředí ohleduplné suroviny. Jako první výrobce čistících a ošetřovacích produktů obdržel CC-Dr. Schutz už v roce 1996 pro tehdejší továrnu v Bad Pyrmont ekologický certifikát (Öko-Audit-Zertifikat) Evropské unie.

V roce 2000 bylo dokončeno stěhování do nově vybudované továrny v Hessisch Oldendorf / Niedersachsen. Tím se společnost připravila na rychlé plnění požadavků zákazníků a trhu. V nové továrně se vedle výrobních linek nachází také výzkumná a vývojová laboratoř a také technické poradenství.

V současnosti vyrábí CC-Dr. Schutz nejenom pro německy mluvící trhy, ale pro kompletní evropský trh a také pro mnoho zemí mimo Evropu.

V roce 2001 probíhalo stěhování administrativně-správní budovy do nového sídla. V návaznosti na to byla založena také CC-Dr. Schutz-Školící akademie pro obchod a řemesla a rozběhly se specializované semináře, které nabízejí účastníkům spojení teoretické přípravy s praktickými ukázkami technologických postupů při ošetřování podlahovin.

 

WORKO CZ s.r.o.

Společnost Worko CZ s.r.o. je českou společností vyrábějící specializovanou čistící chemii. Worko CZ s.r.o. se zaměřuje na vývoj a vlastní výrobu, která přináší uživatelům řadu výhod. Mnoholetý výzkum a netradiční řešení problémů bourají hranice současných možností a poskytují Vám jako uživatelům dosud nepoznaný užitek.

Ve výrobním sortimentu společnosti naleznete čistící produkty určené produkty pro autodopravu, strojírenství, telekomunikace, reklamní agentůry, produkty pro domácí i profesionální  použití jak v interiérech tak exteriérech.

 

Klindex

Společnost Klindex byla založena bratry Herculem a Eniem Bibiano v roce 1988. Dnes je firma KLINDEX řazena mezi nejlepší světové dodavatele systému pro broušení a leštění všech druhů přírodních kamenů a betonu. Společnost stále velmi tvrdě pracuje na zlepšení svých produktů a proto neustále investuje čas a peníze do výzkumu a vývoje, s cílem nabídnout ty nejlepší stroje pro zákazníky na celém světě. KLINDEX vyrábí v současnosti stroje pro broušení, leštění, čištění a restaurování všech typů povrchů. KLINDEX díky své produktivitě a spolupráci se zákazníky zajišťuje svým odběratelům velmi efektivní a dobré služby. Veškeré projekty jsou sledovány a podporovány up-to-Date programy. KLINDEX vlastní certifikaci UNI EN ISO 9001: 2000 pro "design, konstrukci, výrobu a prodej strojů pro čištění a broušení". KLINDEX úzce spolupracuje s University of L'Aquila a jeho Katedrou pro výzkum energií. KLINDEX je velmi ohleduplný k ekologii. Z tohoto důvodu jsou všechny výzkumy dokončeny za použití ekologických materiálů bez zbytkových škodlivin.

Součástí aktuální produkce společnosti Klindex je i profesionální čistící, leštící a impregnační chemie a profesionální pomůcky. Tyto produkty firma Klindex dodává jako součást technologie Klindex.

 

Fibratesco

Firma FIBRATESCO byla založena v roce 1969 a následující rok vybudovala závod v Tribiano. Výroba navázala na starší produkci netkaných textilií, předchozí společnosti, se sídlem v Miláně. V roce 1980 byla prakticky opuštěna výroba netkané textilie a kapacita byla přesunuta na výrobu brusiva, které v 70. letech začalo růst.  Od roku 1980 Fibratesco vyrábí brusiva pro průmyslové použití a podložky pro údržbu podlah tzv. pady, známé u nás i pod názvy: brusné rouno, brusná podložka, lešticí vliese a pod.

Od 1972 do 1982 díky know-how Norton Inc USA a vlastní zdokonalené technologii se stává Fibratesco jedním z nejlepších výrobců netkaných brusných podložek ve světě. Nyní jsou již v čele několika technologií s vlastními unikátními produkty.

Navíc firma FIBRATESCO dosáhla důležitého cíle: na rozdíl od svých konkurentů, je schopna okamžitě splnit zákazníkovi libovolnou objednávku, s výjimkou případů vyšší moci. V současné době FIBRATESCO podniká se stovkami zákazníků působícími jak na průmyslové, tak na obchodní úrovni, v Itálii, Evropě, na Dálném východě, v Jižní Americe a nyní konečně i v ČR.

Podlahové pady Fibratesco mají podstatně vyšší produktivitu a čistí výrazně účinněji než konkurence.

Fibratesco je světová jednička na trhu s mycími a leštícími pady Pady Fibratesco najdou uplatnění při strhávání a drhnutí podlahy, péči o dlažby z mramoru, žuly i umělého kamene, čištění koberců, renovaci dřevěných podlah, sprejové čištění, nebo leštění, krystalizaci i mnoha dalších operací, ať již při běžném úklidu, tak při repasování podlah.

 

HTC Group AB

Společnost HTC je výrobce profesionálních brousící a leštících strojů a dalších produktů spojených s opracováním a běžnou údržbou podlahových materiálů. Společnost HTC se proslavila výrobou unikátních čistících a leštících diamantových padů DCS Twister které lze použít na většinu typů podlah, aniž by bylo třeba měnit metodu čištění nebo čistící zařízení. Čistící firma tak může nabídnout snadnější a rychlejší práci a vysoce kvalitní povrchovou úpravu stávající podlahoviny.

 

Eudorex

Společnost Eudorex je Italský výrobce domácích i profesionálních výrobků určených pro běžnou údržbu a čištění povrchů. Tento výrobce se specializuje především na výrobu mikroutěrek určených k údržbě jednotlivých druhů materiálů. Dále pak mycích houbiček které nemají konkurenci co do životnosti a a účinnosti ve srovnání s běžně dostupnými houbičkami. V neposlední řadě společnost Eudorex vyrábí běžnou čistící chemii a drobné pomůcky určenou jak pro profesionály mezi úklidovými firmami tak naleznou využití i v běžných domácnostech. Základem úspěchu výrobků Eudorex je netradiční a přesto špičkové knowhow.

 

Leifheit

Společnost Leifheit se svou výrobou širokého spektra vybavení pro úklid zaměřuje jak na běžný tak na profesionální pomůcky pro úklid. Značka Leifheit byla založena roku 1959 manželi Ingeborg a Günter Leifheit v Německu. Od samého začátku značky soustředila dvojice pozornost nejen na koncept produktu, ale také na vysokou míru užitku. Design, ergonomie a kvalita formující estetiku produktu vedly vždy k vytvoření řešení, která dělají naše životy jednoduššími. Firma Leifheit v současné době zaměstnává přes 1200 zaměstnanců a její činnost je zaměřena na evropský trh, kde má několik svých poboček. LEIFHEIT CZ a.s. je pobočkou německé mateřské společnosti LEIFHEIT AG, se sídlem v Nassau (D). Prodáváme pouze originální produkty Leifheit.