Dr. Schutz - CC - Fresh - Up 2v1 čistič a pohlcovač pachů

Kód: 5543
Neohodnoceno
Značka: Dr.Schutz
od 331 Kč / ks od 273,55 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Dr. Schutz - CC - Fresh - Up 2v1 čistič a pohlcovač pachů- stará se o čerstvou vůni díky nové Fresh-Up formuli. Nepříjemné pachy na kobercích a čalounění budou zcela absorbovány. Rozpouští nečistoty a skvrny, proto je ideálním předčističem při suchém i mokrém extrakčním čištění.

Detailní informace

Objem: 500ml
Skladem (2 ks) | 5543
331 Kč / ks
273,55 Kč bez DPH
Objem: 5l
Na dotaz | 5544
2 792 Kč / ks
2 307,44 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

CC Fresh-Up 2v1 Stará se o čerstvou vůni díky nové Fresh-Up formuli. Nepříjemné pachy na kobercích a čalounění budou zcela absorbovány. Rozpouští nečistoty a skvrny, proto je ideálním předčističem při suchém i mokrém extrakčním čištění. Vhodný pro čištění padem z mikrovlákna.

EUH208 Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.

Spotřeba cca 25 ml/m2, v závislosti na intenzitě zápachu nebo stupni znečištění.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koberce syntetické a přirodní
Koberce.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.