Dr. Schutz CC Antislip Add 0.44 kg

Kód: 6422
1 128 Kč / ks 932 Kč bez DPH
Skladem

Dr.Schutz  CC Antislip keramická přísada pro zvýšení protiskluznosti nátěru na hodnotu R11. Protiskluzné vlastnosti zkoušeny v ústavu IFA dle směrnice BGR 181 a DIN 51130. Kombinovatelné se všemi CC-PU-ochrannými vrstvami – extramatnou, matnou, lesklou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr.Schutz - CC Antislip keramická přísada pro zvýšení protiskluznosti nátěru na hodnotu R11. Protiskluzné vlastnosti zkoušeny v ústavu IFA dle směrnice BGR 181 a DIN 51130. Kombinovatelné se všemi CC-PU-ochrannými vrstvami – extramatnou, matnou, lesklou.Pouze pro profesionální použití

Doplňkové parametry

Kategorie: Permanentní ochrany a vosky
Hmotnost: 0.44 kg
Kámen, keramika.:

Dr. Schutz CC Antislip Additiv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.