Dr. Schutz CC SuperBond aktivační 5 l

Kód: 6413
1 hodnocení
Značka: Dr.Schutz
6 877 Kč / litr 5 683,47 Kč bez DPH
Na dotaz

Dr. Schutz CC SuperBond aktivačníaktivační penetrace pro nesavé povrchy  Speciální penetrace pro nesavé keramické a kamenné dlažby. Penetrace není filmotvorná, ale působí jako aktivátor a zaručuje perfektní přilnavost 2K-PU nátěru k povrchu dlažby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CC-SuperBond aktivační penetrace pro nesavé povrchy  Speciální penetrace pro nesavé keramické a kamenné dlažby. Penetrace není filmotvorná, ale působí jako aktivátor a zaručuje perfektní přilnavost 2K-PU nátěru k povrchu dlažby. Může být použit pouze na nesavé povrchy!!! Spotřeba: 5 litrů = až 250 m2

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Hmotnost: 5 kg
Kámen, keramika.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.