CFD univerzální čistič pro domácnost Univerzální čističe jsou ideální pro rychlé a efektivní čištění

Kód: 6263/1 L
106 Kč / ks 88 Kč bez DPH

Zvolte variantu

CFD univerzální čistič pro domácnost

Univerzální čistič pro domácnost. Čistí zastaralé nečistoty a mastnotu na kuchyňských zařízeních, linkách, oknech a dveřích, na výrobních zařízeních v potravinářském průmyslu, na PVC podlahách v odsávacích a ventilačních systémech. Vhodný na biologicky znečištěné plasty jako jsou kalkulačky, klávesnice, okna úchyty dveří atp. CFD univerzální čistič pro domácnost je víceúčelový čisticí prostředek navržený k efektivnímu odstranění nečistot, mastnoty a skvrn z různých povrchů v domácnosti. Jeho složení je obvykle navrženo tak, aby byl bezpečný a účinný na površích jako jsou podlahy, kuchyňské linky, koupelny, sklo a další.

Detailní informace

Objem: 1 l
Skladem - do 3 dní | 6263/1 L
106 Kč / ks
88 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

CFD univerzální čistič pro domácnost

Univerzální čistič pro domácnost. Čistí zastaralé nečistoty a mastnotu na kuchyňských zařízeních, linkách, oknech a dveřích, na výrobních zařízeních v potravinářském průmyslu, na PVC podlahách v odsávacích a ventilačních systémech. Vhodný na biologicky znečištěné plasty jako jsou kalkulačky, klávesnice, okna úchyty dveří atp.

Použití:Neředěný přímo na znečištěný povrch. Prostředek naneste na znečištěnou plochu, vlhkým hadříkem rozetřete a opláchněte čistou vodou. U silně znečistěných ploch nechejte několik minut působit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: