FRE-PRO Eco Air 2.0 kabinet nástěnný držák ( white, black )

Kód: 3177/BIL
65 Kč / ks 54 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Fre-Pro Eco Air 2.0 – Cabinet ( white, black )– nástěnný držák pro osvěžovače vzduchu. Funkčnost je založena na proudění vzduchu - speciální tvar - velká odporová plocha. K zavěšení na stěnu nebo k postavení na jakýkoli povrch - kabinet lze jednoduše připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky nebo na šroubek. Jednoduchý systém pro provonění větších prostor. Vonné účinky garantovány pro 30 denní použití.

Detailní informace

Barva: bílý
Skladem | 3177/BIL
65 Kč / ks
54 Kč bez DPH
Barva: černý
Objednáno | 3177/CER
65 Kč / ks
54 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Fre-Pro Eco Air 2.0 – Cabinet – nástěnný držák pro osvěžovače vzduchu. Funkčnost je založena na proudění vzduchu - speciální tvar - velká odporová plocha. K zavěšení na stěnu nebo k postavení na jakýkoli povrch - kabinet lze jednoduše připevnit pomocí oboustranné lepicí pásky nebo na šroubek. Jednoduchý systém pro provonění větších prostor. Vonné účinky garantovány pro 30 denní použití.

Bezhlučný, bezpečný a nerozbitný. Vhodný pro použití v konferenčních místnostech, ve vstupních prostorách, v lobby, recepcích, šatnách, čekárnách atd.
Pro funkčnost kabinetu je nutné objednat také náplň:  Eco Air vůně, která je k dispozici ve vůních: Fabulous (Lavender), Kiwi Grapefruit, Mango, Cotton Blossom, Cucumber Melon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální interiérové vůně. Dodáváme pouze originální výrobky této značky vyráběné společností FRESH PRODUCTS LLC z USA.