WORKO Odrezovač s taninem

Kód: 7641
Neohodnoceno
Značka: WORKO
od 181 Kč / ks od 150 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pokud není dostupný navrhujeme alternativní výrobek od společností CLEANFEST - Pasivátor koroze s taninem .Odřezovač s taninem-stabilizace koroze. Odrezovač s taninem je jednoduchý, účinný a hlavně levný způsob jak ošetřit zkorodovaný povrch. Odrezovač s taninem je reakční kapalinou, prostupující korozí až do mikropórů. Chemickou reakcí přitom vzniká z koroze pasivovaná vrstva zabraňující následné korozi a vytvářející ideální podklad pro vrchní nátěr. Tímto krokem zaniká nutnost odstranění koroze a použití základního nátěru a z koroze je vytvořena ochranná vrstva nahrazující základní nátěr. Je ověřeno, že ochrana železných povrchů pomocí tohoto prostředku je účinnější, než mechanické odstranění koroze (například broušením nebo tryskáním) a pak následný nátěr. Odrezovač s taninem je tak vhodný pro ošetření i silně zkorodovaných povrchů se silnou vrstvou koroze.

Detailní informace

Objem: 5l
Objednáno | 7640
1 658 Kč / ks
1 370 Kč bez DPH
Objem: 450 ml
Objednáno | 7641
181 Kč / ks
150 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Odřezovač s taninem-stabilizace koroze. Odrezovač s taninem je jednoduchý, účinný a hlavně levný způsob jak ošetřit zkorodovaný povrch. Odrezovač s taninem je reakční kapalinou, prostupující korozí až do mikropórů. Chemickou reakcí přitom vzniká z koroze pasivovaná vrstva zabraňující následné korozi a vytvářející ideální podklad pro vrchní nátěr. Tímto krokem zaniká nutnost odstranění koroze a použití základního nátěru a z koroze je vytvořena ochranná vrstva nahrazující základní nátěr. Je ověřeno, že ochrana železných povrchů pomocí tohoto prostředku je účinnější, než mechanické odstranění koroze (například broušením nebo tryskáním) a pak následný nátěr. Odrezovač s taninem je tak vhodný pro ošetření i silně zkorodovaných povrchů se silnou vrstvou koroze. Co získáte ? - velmi kvalitní vrstvu pasivovaného povrchu (proniká do hloubky koroze ) - modrofialový povlak ( vizáž patiny, lze dále upravovat-vosk,lak ) - konzervační vlastnosti ( při uskladnění na suchem místě odolá korozi mnoho měsíců ) - vynikající podklad pro jakýkoli finální nátěr Použití: - restaurátorství - ochrana povrchů - vytvoření vhodného pokladu pod nátěry - povrch kde je nežádoucí účinek kyselin, nežádoucí úbytek materiálu nebo nežádoucí změny povrchových vlastností  

Doplňkové parametry

Kategorie: WORKO
Kov.:
Nevyplňujte toto pole:
KF Avatar autora dotaz 7.5.2017 22:28
dobrý den, kolik procent, nebo gramů taninu je obsaženo v 500 ml balení.
Odpovědět

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení