Rowenta RH6545WH AIR FORCE STICK CLEANER

Kód: 5253
2 799 Kč / ks 2 313 Kč bez DPH
Skladem

Rowenta RH6545WH AIR FORCE STICK CLEANER

Vysává prach jako nikdy předtím
Tyčový bezšňůrový vysavač Air Force Light je skvělým řešením pro pohodlí a výkonné vysávání, na které se můžete spolehnout. Cyklonový systém je doplněn vysoce účinnou sací hubicí POWER LIGHT s LED osvětlením, která usnadňuje vysávání i pod nábytkem, to vše s ultra lehkou konstrukcí pro výjimečně snadné používání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ÚČINNÉ OSVĚTLENÍ PRO VIDITELNOST NA VŠECH MÍSTECH. S vysoce výkonnou sací hubicí POWER LIGHT s LED osvětlením vám neunikne prach v žádném koutě ani skulině. OPTIMALIZOVANÁ MANÉVROVATELNOST. Díky lehkému a kompaktnímu designu se vysavač snadno a lehce vede. JEDNODUŠE SNADNÉ POUŽÍVÁNÍ. Regulace výkonu je vždy po ruce pro možnost nastavení dle typu podlahy. PŘIPRAVEN, KDYKOLI HO POTŘEBUJETE. Díky krátké 5hodinové době nabíjení je spotřebič kdykoli připraven k použití. PRAKTICKÉ UKLÁDÁNÍ. Parkovací poloha pro pohodlnější používání a snadné uskladnění. USNADNĚTE SI SVŮJ KAŽDODENNÍ ÚKLID. Lehký design přináší vysoce účinnou sací hubici POWER LIGHT s LED osvětlením pro vynikající viditelnost, to vše v jednom snadno použitelném tyčovém bezšňůrovém vysavači. KVALITNÍ VYSÁVÁNÍ. Cyklonový systém pro optimální separaci prachu ze vzduchu. DLOUHÁ VÝDRŽ BATERIE. Nejmodernější technologie 14,4V Li-Ion baterií. ÚČINNÝ I PŘI DŮKLADNÉM VYSÁVÁNÍ. Výdrž baterie až 30 minut* je ideální jak pro rychlý úklid na poslední chvíli, tak i pro dlouhé vysávání *v poloze „min.“

SNADNÉ VYSÁVÁNÍ. S hmotností jen 2,3 kilogramů ultra lehké konstrukce tohoto kompaktního bezšňůrového tyčového vysavače pro snadné vysávání bez námahy.

Dopřejte si nový zážitek při vysávání se špičkovými výsledky:

  • Air Force Light skrývá praktičnost tyčového bezšňůrového vysavače v ultra odlehčené konstrukci.
  • Cyklonový systém zajišťuje optimální separaci prachu ze vzduchu.
  • Vysoce výkonná 14,4V Li-Ion baterie umožňuje až 30minutový provoz* a skvěle se tak hodí jak pro rychlý úklid na poslední chvíli i delší vysávání.
  • Vysoce účinná sací hubice POWER LIGHT vám umožní vysávat všude, přičemž LED diody zajistí skvělou viditelnost i v těžko přístupných místech.
  • Díky snadné manévrovatelnosti je zajištěn lehký pohyb.
  • Praktická parkovací poloha zajistí stání vysavače ve svislé pozici, takže se lépe skladuje.
  • To vše v kompaktní lehké konstrukci o hmotnosti pouhých 2,3 kilogramů. *při nastavení na „min.“

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysavače a příslušenství
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: