Riva foam pěnové mýdlo

Kód: 2038/0-3
od 59 Kč / ks od 49 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Pěnové mýdlo s velmi dobrými mycími a zjemňujícími schopnostmi, zanechává pokožku dlouho vonící.  Bohatá a jemná pěna dobře drží tvar. Luxusní parfemace pudrově květinová vůně podtržená dřevitými nótami. 

Detailní informace

Objem: 0,3
Na dotaz | 2038/0-3
59 Kč / ks
49 Kč bez DPH
Objem: 5
Na dotaz | 2038/5
169 Kč / ks
140 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Pěnové mýdlo s velmi dobrými mycími a zjemňujícími schopnostmi, zanechává pokožku dlouho vonící. Pěnové mýdlo v moderním designu. Velmi dobré mycí a zjemňující schopnosti, zanechává pokožku dlouho vonící. Bohatá a jemná pěna dobře drží tvar. Luxusní parfemace pudrově květinová vůně podtržená dřevitými nótami. Nadýchanost pěny umožňuje jednoduché a pohodlné nanasení a mytí rukou. Zkracuje čas mytí - pěna se z rukou rychleji opláchne a tím šetří spotřebu vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak pro úklidové společnosti tak pro běžný provoz je určena běžná chemie značek REAL, HIT, LENA, LAGUNA, SOLVINA. Nabízíme čistící prostředky na všechny druhy běžného použiti, například do koupelen, kuchyní, okna, skla, osvěžovače vzduchu, na WC, podlahy, jednotlivé druhy mycích a pracích prostředků, tekutá a toaletní mýdla jak v malých tak ve velkých baleních a mnoho dalších.