Real profi Romy - koberce, textilie

Kód: 6491
495 Kč / ks 409 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Ukončená výroba - Real profi Romy - koberce, textilie - Účinný prostředek pro čištění textilních podlahových krytin. Vysoce účinný prostředek s regulovanou pěnivostí pro čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění. Vhodný i na mytí silně znečištěných ploch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Real profi Romy - koberce, textilie - Účinný prostředek pro čištění textilních podlahových krytin. Vysoce účinný prostředek s regulovanou pěnivostí pro čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění. Vhodný i na mytí silně znečištěných ploch.

Použití

Vhodný na čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění. Určen pro strojní i ruční čistění. Dávkování: slabé znečištění 60 ml/10 l, střední 90 ml/10 l, silné 180 ml/10 l

Klasifikace

Nebezpečí:
Způsobuje vážné poškození očí.

Doplňkové parametry

Kategorie: REAL, HIT, LENA, LAGUNA, SOLVINA, RIVA
Hmotnost: 5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak pro úklidové společnosti tak pro běžný provoz je určena běžná chemie značek REAL, HIT, LENA, LAGUNA, SOLVINA. Nabízíme čistící prostředky na všechny druhy běžného použiti, například do koupelen, kuchyní, okna, skla, osvěžovače vzduchu, na WC, podlahy, jednotlivé druhy mycích a pracích prostředků, tekutá a toaletní mýdla jak v malých tak ve velkých baleních a mnoho dalších.