Real multifunkční

Kód: 3366
89 Kč / ks 74 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Real multifunkční - multifunkční prostředek na jakoukoliv nečistotu a povrch s uplatněním v celé domácnosti. Účinný multifunkční prostředek na jakoukoliv nečistotu a povrch, zanechává zářivé lesklé povrchy. Efektivně odstraňuje mastnotu, špínu a další odolně nečistoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Real multifunkční - multifunkční prostředek na jakoukoliv nečistotu a povrch s uplatněním v celé domácnosti. Účinný multifunkční prostředek na jakoukoliv nečistotu a povrch, zanechává zářivé lesklé povrchy. Efektivně odstraňuje mastnotu, špínu a další odolně nečistoty. Obsahuje výtažek z konopí, které příznivě působí na pokožku. Parfemace svěží limetky a zeleného čaje. Lze použít na nádobí, podlahy, kuchyňské plochy, obklady, plastový nábytek a další omyvatelné povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: REAL, HIT, LENA, LAGUNA, SOLVINA, RIVA
Hmotnost: 0.6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak pro úklidové společnosti tak pro běžný provoz je určena běžná chemie značek REAL, HIT, LENA, LAGUNA, SOLVINA. Nabízíme čistící prostředky na všechny druhy běžného použiti, například do koupelen, kuchyní, okna, skla, osvěžovače vzduchu, na WC, podlahy, jednotlivé druhy mycích a pracích prostředků, tekutá a toaletní mýdla jak v malých tak ve velkých baleních a mnoho dalších.