Real intensive krém odmašťovač 650g

Kód: 1829
92 Kč / ks 76 Kč bez DPH
Skladem

Čisticí krém obsahuje šetrné oblé abrazivum používané v kosmetice v kombinaci s vysoce účinnými aktivními látkami. Rozpouští všechny druhy odolných nečistot, tuky i zašlou špínu. Krém je lehce alkalický a díky tomu zmýdelní oleje a tuky, které se snadněji odstraní. Parfemace zeleného čaje a máty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čisticí krém obsahuje šetrné oblé abrazivum používané v kosmetice v kombinaci s vysoce účinnými aktivními látkami. Rozpouští všechny druhy odolných nečistot, tuky i zašlou špínu. Krém je lehce alkalický a díky tomu zmýdelní oleje a tuky, které se snadněji odstraní. Parfemace zeleného čaje a máty. Šikovný pomocník nejen v domácnosti, ale i v garáži či dílně.

Doplňkové parametry

Kategorie: REAL, HIT, LENA, LAGUNA, SOLVINA, RIVA
Hmotnost: 0.65 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak pro úklidové společnosti tak pro běžný provoz je určena běžná chemie značek REAL, HIT, LENA, LAGUNA, SOLVINA. Nabízíme čistící prostředky na všechny druhy běžného použiti, například do koupelen, kuchyní, okna, skla, osvěžovače vzduchu, na WC, podlahy, jednotlivé druhy mycích a pracích prostředků, tekutá a toaletní mýdla jak v malých tak ve velkých baleních a mnoho dalších.