EUDOREX - GOMMA MAGICA

Kód: 8265
43 Kč / ks 36 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Speciální "kouzelná guma" s melaminem a brusnou modrou plochou. Magická guma vyrobená moderní nanotechnologií dokáže "vygumovat" díky svému pěnovému složení zaschlé nečistoty z téměř veškerých povrchů. Velmi působivá tam, kde se skvrny těžce odstraňují vodou a přípravkem. Houbičku stačí před použitím lehce navlhčit a použít jako klasickou gumu bez jakékoliv chemie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální "kouzelná guma" s melaminem a brusnou modrou plochou. Magická guma vyrobená moderní nanotechnologií dokáže "vygumovat" díky svému pěnovému složení zaschlé nečistoty z téměř veškerých povrchů. Velmi působivá tam, kde se skvrny těžce odstraňují vodou a přípravkem. Houbičku stačí před použitím lehce navlhčit a použít jako klasickou gumu bez jakékoliv chemie. Snadno pronikne do hloubky povrchů. Lehce odstraní otisky prstů, šmouhy na omítce, zaschlé propisky a fixy, počmárané zdi od dětí, vodní kámen, zaschlé mastnoty, otisky a šmouhy od bot. Výborné na použití tam, kde nelze použít k čištění vodu. Nepoužívat na: kůži, barvené a jemné povrchy. Doporučeno použít na povrchy jako: sklo, dlaždice, obklady, podlahy, nábytek, omítka... Pozor: Houbička je vysoce brusná. Použití: Houbičku lehce navlhčit a gumovat. Složení: melamin a brusné vlákno. Rozměr: 10 x 6,5 x 3 cm  

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně
Hmotnost: 0.2 kg
Kámen, sklo, podlahy.:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.