EUDOREX - CUCINA hadřík do kuchyně

Kód: 5771
159 Kč / ks 131 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

EUDOREX Cucina nový hadřík z polyaktivního vlákna s výplní vysoce absorbční houbičky na čištění všech povrchů. Ideální pro použití v kuchyni. Odstraní a vyčistí veškeré nečistoty z kuchyňské linky a dlaždiček včetně mastnot a vodního kamene. Díky nové technologii vydrží 100x déle než běžné hadříky. Nikdy se nerozdrolí.Odstraní více než 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí v polyaktivních vláknech zahynou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Eudorex Cucina nový hadřík z polyaktivního vlákna s výplní vysoce absorbční houbičky na čištění všech povrchů. Ideální pro použití v kuchyni. Odstraní a vyčistí veškeré nečistoty z kuchyňské linky a dlaždiček včetně mastnot a vodního kamene. Díky nové technologii vydrží 100x déle než běžné hadříky. Nikdy se nerozdrolí. Odstraní více než 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí v polyaktivních vláknech zahynou. Znáte ten pocit, kdy se po nedělním obědě dáte do úklidu kuchyně, od trouby, přes sporák a kuchyňskou linku?  Používáte na každý povrch jiný prostředek a hadřík a strávíte tím spoustu času. Hadřík Eudorex CUCINA vám tuto práci usnadní, zbaví vás mastnoty, nečistot během krátké chvilky a nemusíte si lámat hlavu se správným čistícím prostředkem a tím správným typem hadříku, můžete jej použít na veškeré kuchyňské povrchy od varných desek, dlaždicky, kuchyňské desky, sporáku a dokonce také lednice, Eudorex CUCINA dokonale odstraní jak bakterie, tak vodník kámen a stane se vašim nepostradatelným pomocníkem v kuchyni.  Použití: Namočit hadřík v teplé vodě, důkladně vyždímat a použít s nebo bez čistících prostředků. Chrání životní prostředí díky minimálnímu nebo  žádnému použití čistících prostředků. Absorbuje velmi dobře vodu. Vydrží až 200 vyprání v pračce.Údržba: Lze prát v pračce bez aviváže a bělících prostředků do 90°C.

Výhody: Extrémní savost, odmaštovací schopnost, dlouhá životnost.

Použití: Namočit v teplé vodě, důkladně vyždímat a použít s nebo bez čistících prostředků.

Údržba: Lze prát v pračce bez aviváže a bělících prostředků do 90°C.

Složení: 70% mikrovlákno, 30% sražený polyuretan

Savost: 1200 %

Váha: 870 gr/mq

Velikost: 18x16 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyně
Hmotnost: 0.2 kg
Keramika, kov.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.