EUDOREX - WC DUO utěrka do koupelny a WC

Kód: 5757
135 Kč / balení 112 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

WC DUO  2 ks - nový hadřík z polyaktivního vlákna s výplní houbičky pro lepší absorbční schopnost vody a pro efektivnější úklid do koupelen a WC prostorů. Z hygienického důvodu jsou rozlišené na červenou barvu (na čištění WC) a zelenou barvu (na ostatní povrchy v koupelně). Hadřík odstraní veškeré nečistoty, zbytky saponátů, zubních past a vodního kamene. Odstraní více než 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí v polyaktivních vláknech zahynou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

WC DUO nový hadřík z polyaktivního vlákna s výplní houbičky pro lepší absorbční schopnost vody a pro efektivnější úklid do koupelen a WC prostorů. Z hygienického důvodu jsou rozlišené na červenou barvu (na čištění WC) a zelenou barvu (na ostatní povrchy v koupelně). Hadřík odstraní veškeré nečistoty, zbytky saponátů, zubních past a vodního kamene. Odstraní více než 99% bakterií a alergenů, které díky nepříznivému prostředí v polyaktivních vláknech zahynou. Údržba: Lze prát v pračce bez aviváže a bělících prostředků do 90°C. Použití: Namočit hadřík v teplé vodě, důkladně vyždímat a použít s nebo bez čistících prostředků. Chrání životní prostředí díky minimálnímu nebo  žádnému použití čistících prostředků.. Tyto výrobky mají dlouhodobou odolnost.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a WC
Hmotnost: 0.2 kg
Sklo, keramika, kov.:
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.