Dr. Schutz Impregnace proti skvrnám Fleckschutz 400 ml

Kód: 5558
508 Kč / ks 420 Kč bez DPH
Skladem

Dr. Schutz CC Fleckschutz - impregnace pro dlouhodobou ochranu proti skvrnám. Tekutiny vyperlí a mohou být snadněji odsáty savým hadříkem. Je vhodný pro kůži a textilie, koberce nebo sedací soupravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CC-Fleckschutz Impregnace pro dlouhodobou ochranu proti skvrnám. Obalí vlákno neviditelným ochranným filmem.Tekutiny vyperlí a mohou být snadněji odsáty savým hadříkem neboť nenajdou na vlákně žádné držení. Struktura, forma, omak a optický vzhled naimpregnovaného materiálu se nezmění. Ideální pro ošetření nových koberců, textilních podlahovin a čalounění bez ochranných impregnací a také pro oživení po mokrém čištění. Toxikologické dobrozdání – Fraunhofer Institut Toxikologie und Aerosolforschung Hannover.

Je vhodný pro kůži a textilie, koberce nebo sedací soupravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koberce
Hmotnost: 0.4 kg
Koberce.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produktové systémy Dr. Schutz  jsou ideální pro všechny elastické podlahy - PVC, vinyl, linoleum, kaučuk, pro lité podlahy cementové, polyuretanové a epoxidové, pro laminátové podlahy, textilní podlahy a kusové koberce. Renovační nátěry na tvrdé podlahy jsou buď transparentní (extramatné, matné, lesklé) nebo barevné dle RAL, NCS2 a Sikkens, což umožňuje nekonečné možnosti grafiky na podlahách. Pro koberce se mimo suchého čištění nabízí také impregnační nástřiky.