BELLINZONI Dural Max - zpevnění kamene

Kód: 9302
od 579 Kč / ks od 479 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Bellinzoni Dural Max - Tekutý nanotechnologický přípravek, ředitelný destilovanou vodou, pro zpevnění mramorů a měkkých materiálů. Díky nanotechnologií se ošetřovaný povrch po aplikaci a zaschnutí stává výrazně pevnější a odolnější proti mechanickému poškození. Mírně zvýrazňuje barvu kamene a lesk.

Spotřeba : 1l na 20 - 30m2 ( teraso )

Jako aplikační firma doporučujeme Dural Max především pro: teraco , leštěný mramor, travertin případně opracovaný pískovec

Detailní informace

Objem: 1l
Momentálně nedostupné | 9302
579 Kč / ks
479 Kč bez DPH
Objem: 5l
Momentálně nedostupné | 9303
2 499 Kč / ks
2 065 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Dural Max - Tekutý nanotechnologický přípravek, ředitelný destilovanou vodou, pro zpevnění mramorů a měkých materiálů. Díky nanotechnologií se ošetřovaný povrch po aplikaci a zaschnutí stává výrazně pevnější a odolnější proti mechanickému poškození. Mírně zvýrazňuje barvu kamene a lesk. Idelní pro použití v kombinaci s výrobkem pro povrchovou ochranu Bellinzoni Dural Brill

Spotřeba : 1l na 20 - 30m2 ( teraso )


Bellinzoni Dural MAX je nanotechnologická penetrace,  složení obsahuje komponenty, které jsou schopné vytvrdit a zpevnit strukturu povrchu kamene. Zkoušky prováděné u certifikovaných laboratoří ukazují, že po aplikaci penetrace DURAL MAX je povrch mramoru odolný skoro stejně jako povrch žuly. Také těsní degradovaný materiál a posiluje měkký kámen jako pískovec, mírně zvýrazňuje barvu materiálu a již jedno ošetření zabrání dalšímu zhoršování zvětrávání a degradaci povrchu. DURAL MAX se vyznačuje vynikající odolností proti poškození a ošetřený povrch výrazně snižuje hromadění nečistot, které se jinak usazuje v otvorech při užívání, usnadňuje údržbu povrchu.

Chemické vlastnosti
Kapalina vzhled: Mléčně bílá barva ( po aplikaci transparentní )
Zápach: Charakteristický
Rozpustnost: ve vodě rozpustný
pH 8,0 ± 0,10

Návod k použití
Povrch musí být před vlastní aplikací zcela čistý, suchý a bez prachu. Na podlahách, které mají usazeniny z předchozích vosků, použijte k čištění přípravek Bellinzoni DECER DOS. Dural Brill naneste rovnoměrnou vrstvu pomocí štětce, válečku, suchým hadříkem, fleece hadříkem nebo  měkkým plochým mopem. Nechte zaschnout a v případě potřeby opakujte až do úplného nasycení povrchu. U velmi savých materiálů se doporučuje opakovat aplikaci několikrát ( obvykle 2 - 3x ). Ředění: neředěný nebo zředěný až 1 díl na 3 díly vody, v závislosti na absorpci materiálu, který má být ošetřen. Měká neupravená hornina má zpravidla značnou absorbci ve srovnání s již upraveným hladkým povrchem. Po aplikaci přípravku, nechte dokonale proschnout. V případě opakované aplikace je doba mezi aplikací jednotlivých vrstev maximálně 15 - 20 minut. Na vysoce absorpční materiály je doporučeno více aplikací.

Pokyny pro použití
Čím dále výrobek zůstává na povrchu, který má být léčen, tím lepší je konečný výsledek ( dokonalé závěrečné proschnutí po aplikaci všech vrstev )
DURAL MAX se ředí v teplé destilované vodě, zpravidla nedoporučujeme používat čistého produktu, protože by to mohlo vést ke vzniku map na povrchu materiálu.

Vyráběny pro vnitřní použití.
Nesmí být použit na v exteriérech, protože neobstojí přírodním živlům.
Před použitím si přečíst doporučení uvedená na etiketě a vždy provést předběžný test.

Povrchy vhodné pro aplikaci
vápenec, pískovec, teraco, mramor a jinné měkké přírodní povrchy hornin.

Aplikační nástroje
Brush - roller - tkanina - Mop - Vello

Přibližná výtěžnost výrobku
S jedním litrem může penetrovat 20 - 30m2 materiálu ( terasa ). 

Údržba
Pro udržení ošetřeného materiálu, doporučujeme použití Bellinzoni LEM-3. V případě opotřebení kamene a podle potřeby doporučujeme opětovné použití penetrace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamen / Teraco
Mramor, impregnace:
Tekutý nanotechnologický přípravek:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bellinzoni je na trhu s profesionálními přípravky pro údržbu a renovaci mramoru, žuly a keramiky již od roku 1937. A pro mnoho generací profesionální i laické veřejnosti je synonymem lesku, ochrany a léčby kamene. Výrobky této společnosti patří mezi pomyslnou  světovou špičku jak pro kamenické, aplikační nebo úklidové firmy po celém světě.