LEIFHEIT začínáme naskladňovat kompletní úklidový sortiment teto značky

LOGO_LEIFHEIT

 

K 1.2.2017 jsme se stali oficiálním distributorem vybavení pro úklid a čištění značky  Leifheit. V naší nabídce e-shopu postupně naleznete kompletní vybavení pro úklid značky Leifheit včetně všech dostupných náhradních dílů. Během února 2017 nabídneme kompletní sortiment vybavení pro úklid a čištění.

Společnost Leifheit se svou výrobou širokého spektra vybavení pro úklid zaměřuje jak na běžný tak na profesionální pomůcky pro úklid. Značka Leifheit byla založena roku 1959 manželi Ingeborg a Günter Leifheit v Německu. Od samého začátku značky soustředila dvojice pozornost nejen na koncept produktu, ale také na vysokou míru užitku. Design, ergonomie a kvalita formující estetiku produktu vedly vždy k vytvoření řešení, která dělají naše životy jednoduššími. Firma Leifheit v současné době zaměstnává přes 1200 zaměstnanců a její činnost je zaměřena na evropský trh, kde má několik svých poboček. LEIFHEIT CZ a.s. je pobočkou německé mateřské společnosti LEIFHEIT AG, se sídlem v Nassau (D). Prodáváme pouze originální produkty Leifheit.

V oblasti domácích potřeb má společnost Leifheit u svých zákazníků důvěru již celá desetiletí. Dnes má každá z 25 milionů rodin v Německu alespoň jeden produkt této značky a každou 1,5 sekundu se ve světě prodá jeden produkt značky Leifheit. Tyto vysoce kvalitní a důvěryhodné produkty pro „čistý domov“, „voňavé prádlo“ a „chytré kuchyně“ zkrátka symbolizují funkčnost a šetří čas. Mezi nejúspěšnější produkty patří systém pro mytí podlah Twist, sušák Linomatic a žehlící systém AirActive L Express. Leifheit nabízí i širokou škálu produktů vhodných pro přípravu pokrmů, vaření a skladování. V roce 2011 společnost vytvořila obrat o celkové výši 222 milionů Euro.