LEIFHEIT začínáme naskladňovat kompletní úklidový sortiment teto značky

LOGO_LEIFHEIT

 

K 1.2.2017 jsme se stali oficiálním distributorem vybavení pro úklid a čištění značky  Leifheit. V naší nabídce e-shopu postupně naleznete kompletní vybavení pro úklid značky Leifheit včetně všech dostupných náhradních dílů. Během února 2017 nabídneme kompletní sortiment vybavení pro úklid a čištění.

Společnost Leifheit se svou výrobou širokého spektra vybavení pro úklid zaměřuje jak na běžný tak na profesionální pomůcky pro úklid. Značka Leifheit byla založena roku 1959 manželi Ingeborg a Günter Leifheit v Německu. Od samého začátku značky soustředila dvojice pozornost nejen na koncept produktu, ale také na vysokou míru užitku. Design, ergonomie a kvalita formující estetiku produktu vedly vždy k vytvoření řešení, která dělají naše životy jednoduššími. Firma Leifheit v současné době zaměstnává přes 1200 zaměstnanců a její činnost je zaměřena na evropský trh, kde má několik svých poboček. LEIFHEIT CZ a.s. je pobočkou německé mateřské společnosti LEIFHEIT AG, se sídlem v Nassau (D). Prodáváme pouze originální produkty Leifheit.

V oblasti domácích potřeb má společnost Leifheit u svých zákazníků důvěru již celá desetiletí. Dnes má každá z 25 milionů rodin v Německu alespoň jeden produkt této značky a každou 1,5 sekundu se ve světě prodá jeden produkt značky Leifheit. Tyto vysoce kvalitní a důvěryhodné produkty pro „čistý domov“, „voňavé prádlo“ a „chytré kuchyně“ zkrátka symbolizují funkčnost a šetří čas. Mezi nejúspěšnější produkty patří systém pro mytí podlah Twist, sušák Linomatic a žehlící systém AirActive L Express. Leifheit nabízí i širokou škálu produktů vhodných pro přípravu pokrmů, vaření a skladování. V roce 2011 společnost vytvořila obrat o celkové výši 222 milionů Euro.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení