Eudorex – úklid bez použití chemie

 

LOGO_EUDOREX

Další logickou evolucí je provést běžný úklid zcela ekologický, bez použití jakékoli úklidové chemie a tomu se přizpůsobuje běžné vybavení pro úklid a čištění. Tyto požadavky plní bezezbytku výrobky společnosti Eudorex, které si můžete výhodně a zcela pohodlně objednat v našem e-shopu. Polyaktivní vlákna jsou mnohem účinnější než běžná mikrovlákna, znáte třeba pod názvem „švédské utěrky“, které sice dobře fungují, ale jsou nepřiměřeně drahé a navíc méně odolné. Modifikovaná polyaktivní vlákna se vyrábí z vysoce kvalitního mikrovlákna, které má již samo o sobě vynikající čistící schopnosti, podstupuje totiž sofistikovaný výrobní proces a stává se tak naprosto dokonalým čistícím prostředkem o velmi vysoké odolnosti proti opotřebení. Polyaktivní vlákna dokážou zachycovat a odstraňovat nečistoty a bakterie mimořádně snadno a účinně. Na vlhké procesy stačí použít pouze vodu. Hadry čistí a odmašťují do hloubky a ponechávají plochu dokonale čistou a zdravotně nezávadnou. Hadříky a vybavení pro úklid výrobce Eudorex jsou kvalitní italské výrobky, které chceme představit i českým zákazníkům, aby mohli využívat jejich jedinečné vlastnosti. Dejte sbohem prachu, mastnotě i šmouhám a nechte svůj domov prozářit maximální čistotou.

Produkty Eudorex

Úklidové hadříky a pomůcky Eudorex můžete použít při běžném i profesionálním v celé domácnosti na široké spektrum povrchů od skel, keramiky, nerezu po dřevo, PVC nebo například elastické podlahoviny. Úklid vaší kuchyně či koupelny a WC bude hračkou, stejně jako leštění skla a lesklých povrchů, vytírání podlahy nebo odstraňování prachu z nábytku.

Ať už si vyberete jakýkoliv produkt ze sortimentu Eudorex , který byl vyvinut pomocí unikátní technologie polyaktivních ultra-mikrovláken, vždy dosáhnete maximálních výsledků s minimem čisticích prostředků. Speciální hadříky na jednotlivé druhy materiálů lze použít jak na sucho tak na vlhko. Rádi Vám poradíme na jaký materiál se hodí více který hadřík Eudorex.

Eudorex - technologie

100% MIKROVLÁKNO

Mikrovlákno vzniká rozvlákněním přírodního, či umělého vlákna běžné velikosti, ale lze za něj považovat jen takové, jehož tloušťka nepřesahuje 0,7 dtex (9 km vlákna smí vážit maximálně 0,7 gramu). Rozvlákněním mikrovlákna o tloušťce 0,27 dtex na dalších 11 částí jsme získali ultra-mikrovlákno o tloušťce kolem 0,188 dtex, z jehož jedinečných úklidových vlastností můžete dnes těžit i vy.

Pro výrobky Eudorex je využívána směs polyesterových a polyamidových mikrovláken, která je v oblasti čištění a úklidu velmi efektivní. Mikrovlákna vstupují i do těch nejjemnějších pórů na čištěné ploše a mechanicky odstraňují nečistoty a bakterie, a to nejlépe na sucho. Díky tomu nemusíte vůbec používat čisticí prostředky, nebo jen velmi malé množství.

Polyesterová mikrovlákna přitahují a účinně zachycují prach a roztoče díky elektrostatickému náboji.

Polyamidová mikrovlákna zase skvěle sají nečistoty z každé plochy díky svým unikátním absorpčním schopnostem.

Kvalitní hadr z mikrovlákna o rozměrech 40 x 40 cm zpravidla obsahuje 500 km mikrovlákna 100krát tenčího než lidský vlas.

Technologii mikrovláken v našem e-shopu reprezentují především univerzální hadříky, mopy a hadry na úklid podlah.

POLYAKTIVNÍ MIKROVLÁKNO

Přednosti technologie polyaktivních mikrovláken nejlépe vyniknou při používání výrobků Eudorex na mokro a na hrubší povrchy. Zanechají plochu dokonale čistou, zdravotně nezávadnou bez použití čisticích prostředků a naprosto suchou.

Textilie z vysoce kvalitního polyaktivního mikrovlákna o tloušťce 0,30 dtex rovněž využívá příznivých vlastností směsi polyesteru (70 %) a polyamidu (30 %). Mikrovlákna se při výrobě vážou na speciální polyuretanovou pryskyřici, čímž vzniká nová struktura s větší čisticí účinností textilie a delší životností. Zvolíte-li výrobek s tímto revolučním složením, získáte účinnou a odolnou čisticí pomůcku, který vám bude sloužit mnohem lépe a déle, než konvenční pomůcky na úklid.

Každá utěrka o rozměrech 40 x 35 cm obsahuje až 1000 000 lineárních metrů mikrovlákna.

Polyaktivní vlákna jsou 1000krát tenčí než lidský vlas.