Eukula multi scrubber - všestranný mycí stroj

Kód: 7683
Novinka
Značka: EUKULA
65 379 Kč / ks 54 032 Kč bez DPH
Objednáno

Eukula multi scrubber - všestranný mycí stroj

Eukula multi scrubber  je malý, lehký a snadno ovladatelný stroj. Otočná kolečka zaručují maximální manévrovatelnost a díky odnímatelné rukojeti se stroj dostane i do těch nejužších prostor. Rozsáhlé příslušenství válcových padů, válcových kartáčů a brusných Grit kartáčů lze rychle a snadno měnit. Ovládání stroje je praktické a intuitivní. Nejdůležitější fukce jsou vidět na ovládacím panelu a během práce je lze snadno zapínat. Rukojeť stoje je ergonomická, výškově nastavitelná a odnímatelná. Stačí stisknout centrální páčku a rukojeť se uvolní. Obě nádrže lze jednoduše pomocí držadel vyjmout, naplnit či vyprázdnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parkety a dřevěné podlahy – hladké, strukturované, kartáčované – olejované nebo lakované - multi scrubber je ideální pro intenzivní čištění a také pro běžné denní čištění.

 Venkovní dřevěné a WPC terasy – díky širokému spektru tvrdostí kartáčů a Grit kartáčů je možné špinavý a zašedlý povrch teras nejenom čistit, ale také jemně brousit.

 Elastické podlahy (PVC, vinyl, linoleum, kaučuk hladký i nopovaný) – multi scrubber zvládne intenzivní a běžné denní čištění rychle a s lehkostí.

 Kamenná a keramická dlažba v interiéru i exteriéru – silné hloubkové čištění, drhnutí povrchu, běžné čištění ploch – nic není pro multi scrubber nemožné. 

Doplňkové parametry

Kategorie: EUKULA
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: