EUDOREX - BAGNO HOUBIČKY na koupelny a WC HOUBIČKY na koupelny a WC

Kód: 5755
69 Kč –5 %
EUDOREX - BAGNO HOUBIČKY na koupelny a WC  HOUBIČKY na koupelny a WC
69 Kč –5 % 65 Kč / ks 54 Kč bez DPH
Skladem

EUDOREX BAGNO HOUBIČKY 2 ks- jedinečný vynález Eudorexu. Dvě houbičky k čištění koupelen a WC prostorů. Z hygienického důvodu jsou rozlišené na červenou barvu (na čištění WC) a zelenou barvu (na ostatní povrchy v koupelně). Možné použit na dlaždičky, vany, umyvadla, baterie, nerez či ocel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

EUDOREX BAGNO HOUBIČKY - jedinečný vynález Eudorexu. Dvě houbičky k čištění koupelen a WC prostorů. Z hygienického důvodu jsou rozlišené na červenou barvu (na čištění WC) a zelenou barvu (na ostatní povrchy v koupelně). Možné použit na dlaždičky, vany, umyvadla, baterie, nerez či ocel. EUDOREX BAGNO HOUBIČKY od běžných houbiček se odlišuje: -ergonomickým tvarem, který usnadní čištení rohů -aktivní síťkou RETEATTIVA na čistící ploše houbičky, která snadno odstraňuje nečistoty a mastnoty a lehce se vymývá pod tekoucí vodou -schopností udržet v houbičce delší dobu čistící prostředek -polyuretanovými kuličkami, které zněkolikanasobí tlak ruky na povrch bez poškrábaní -3 krát delší životností než běžné houbičky Údržba: Propláchnout pod teplou tekoucí vodou. Použití: Použít bez nebo s čistícím prostředkem.  

Složení : 100% polyester

Balení : 2 ks

Velikost : 12 x 8,5 x 2,5

Doplňkové parametry

Kategorie: EUDOREX
Hmotnost: 0.2 kg
WC,koupelna,kov.:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky EUDOREX s technologií polyaktivních ultra-mikrovláken přináší do každodenního úklidu u profesionálních úklidových firem úplně nový standard. Vyzkoušejte  opravdu kvalitní vybavení pro úklid především utěrky do koupelny, mopy s vysokou savostí do kuchyně nebo zázračný hadřík na okna, sklo a chrom.